Грузоперевозки Диана Люкс Логистик.
пн. - пт. 9:00 - 18:00
(044) 495-45-01
ISO 9001:2008

Місія та Бачення


 Місія та Бачення:

 

Займаємося тим, що вміємо робити найкраще.

 

«Діана Люкс Логістик» заснована в 2008 році з метою управління адміністративно-складським комплексом класса А. На сьогоднішній день компанія впевненно позиціонує себе як логістичний оператор, який забезпечує реалізацію ефективних рішень для вашого бізнесу. Пріоритетним напрямком нашої діятельності є складська логістика.

 

 


Наша Місія:

 

Місія Діана Люкс Логістик полягає в наданні професійних логістичних послуг високої якості, що сприяють збільшенню прибутку та ефективній роботі наших клієнтів.

 

Наша Мета:
 

Забезпечити наших клієнтів комплексом високоякісних логістичних послуг, при максимальній надійності та передбачуваності процесів, відмінному сервісі, системному підході до логістичних рішень, виразної і гнучкої цінової політики.

 

Наші Цінності:

 

Справедливість і чесністьВсі наші рішення грунтуються на справедливості і чесності. Ми чесні перед нашими клієнтами, співробітниками та партнерами. 

 

Логіка і здоровий глуздВсі наші рішення грунтуються на логіці. Ми можемо пояснити, чому ми «це» робимо. Всі наші дії послідовні. Всі наші рішення грунтуються на здоровому глузді та розумі. 

 

Економіка та прибутокМи комерційна організація і тому все, що ми робимо, має приносити прибуток у середньостроковій і довгостроковій перспективі. Прибуток нам необхідний для виконання місії і для підтримки життєздатності організації. Ми також розуміємо, що всі наші партнери комерційні організації. 

 

Ефективність. Ми націлені на ефективність. Ми вважаємо, що тільки постійне підвищення ефективності нашої роботи дасть нам можливість досягати наших цілей. 

 

Командний дух. Ми думаємо в категоріях «ми», а не «я». Ми все робимо разом. Ми єдині в досягненні своїх цілей.   

 

Якість. Якість не є нашою метою, вона є необхідною умовою нашої роботи. 

 

Деталі. Навіть невеликі деталі для нас дуже важливі! Все будується на «дрібницях».