Грузоперевозки Диана Люкс Логистик.
пн. - пт. 9:00 - 18:00
(044) 495-45-01
ISO 9001:2008

Технічні можливості


 

   Логістичний оператор Діана Люкс Логістик відповідає найвищим вимогам наших клієнтів і тримає курс на постійне удосконалення логістичних послуг, тому у своїй роботі ми викорисовуємо всі передові інформаційні та технічні можливості.  
 

 

Прогресивні IT- рішення

 

 

  Для підтримання високого рівня послуг, автоматизації управлення процесами роботи склада з обробки товаропотоків, ми спільно з Quantum International впровадили одну з найкращиих IT-систем з обліку склада Qguar WMS Pro. Використання сучасних інформаційних і логістичних технологій та можливість інтеграції з різними зовнішними пристроями автоматизаціи, ставлять Qguar WMS Pro в один ряд з провідними рішеннями складського обліку сітового рівня. 

   

 

    Комплекс оснащенний мобільними радіотерміналами, сканерами штрихкода Motorola Symbol Technologies, а також мобільними і стаціонарними  принтерами штрих-кодів Zebra Technologies.

 

          Безпровідний інтернет Wi-Fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Безпека

 

     
    На логістичному комплексі  Діана Люкс Логістик  встановлена спринклерна система пожежогасіння.
 
     Спринклерна система пожежогасіння - це система трубопроводів, постійно заповнена вогнегасним складом, забезпечена спеціальними насадками, спринклерами, легкоплавна насадка яких, розкриваючись при початковій стадії загоряння, забезпечую подачу вогнегасного складу на вогнище спалаху.

 

Техніка

 

     

      Продукція з маркуванням «made in Germany» користується бездоганною репутацією у всіх країнах світу. Ці слова зрозумілі без перекладу і є синонімом вищої якості та надійності. Видатні досягнення німецьких вченых та інженерів в області підлогового транспорту давно зробили популярною цю техніку і в нашій країні.