Грузоперевозки Диана Люкс Логистик.
пн. - пт. 9:00 - 18:00
(044) 495-45-01
ISO 9001:2008

Послуги


 

Оренда складських, офісних приміщень

 

     Оренда офісу і складських приміщень у «ДІАНА Люкс Логістик» - це оптимальний вибір, який дозволить Вам отримати доступ до основних транспортних артерій, скоротити витрати на транспортування і зберігання, а також забезпечити збереження Вашої продукціі. Ми надаємо приміщення під зберігання, що відповідають світовим стандартам класу А. Оренда складу та оренда офісу такогорівня - це гарантована якість і надійність. Зберігання продукції у нас - це одночасно вигідно і надійно!

 

детальніше>>>

 

Відповідальне зберігання та складські послуги

 

     Управління товарними потоками здійснюється професійною системою управління складом Qguar WMS Pro з використанням сканування і розпізнававання штрих-кодів кожного окремого виду продукцій. Для швидкого та  якісного виконання вантажно-розвантажувальних робіт передбачені автоматичні ворота докового типу, регульовані по висоті.
    Здійснюються вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою сучасчної техніки компанії «STILL». Якісне зберігання вантажів забезпечується высокостелажною і багатоярусною системою складування з використання підлог з антипиловим покриттям, передбачені системи пожежної сигналізації і спринклерної системи пожежогасіння.    
 
 

 

Перевезення по Україні, дистрибуція

 

   "ДІАНА Люкс Логістик" надає повний комплекс  транспортно-експедиційних послуг і дистрибуцію по Києву та Україні. Наші експерти професійно та якісно здійснять пошук і підбір необхідного оптимального автотранспорту і швидкісного маршруту для доставки Вашого вантажу, що допоможе уникнути непередбачених складнощів і витрат.
   Використовуючи нашу послугу з дистрибуції товарів Ви суттєво розширите канали розподілу продукції, збільшите оборот, значно скоротите терміни доставки, витрати на транспортні  послуги та підсилите Ваші конкурентні переваги.
 
 

 

Міжнародні експедиційні послуги

 

    ДІАНА Люкс Логістик є логістичним оператором, що забезпечує реалізацію ефективних комплексних рішень для вашого бізнесу. Враховуючи всі особливості міжнародного і національного законодавства і вимог до перевезення вантажу, фахівці компанії забезпечують своєчасну доставку на партнерських засадах за конкурентноздатною ціною.

 

детальніше>>>

 

 

Митно-брокерські послуги

 

    Напрацьований досвід в організації митного оформлення та взаємодії з митними органами дозволяють нам вирішувати весь спектр питань, пов'язаних з митним оформленням, в найкоротші терміни.